Logo masáže Plzeň - tantrické masáže Lenka Kašová, tantrické masáže pro ženy, tantrické masáže pro muže

Lenka Kašová

Kouzlo vědomého doteku

Vaginální mapování

Přinese ženě hlubokou relaxaci příval energie zvýšení citlivosti

Chceš se nechat hýčkat přenádherným jemným dotykem? Chceš rozpustit bloky a traumata, která tě už roky drží zpátky? Nabízím vám hloubkovou masáž v oblasti pánve, pánevního dna a vagíny, která uzdraví jizvy na těle i na duši.

Co je vaginální mapování/masáž jóni?

Vaginální mapování vždy navazuje na tantrickou masáž celého těla. Cílem vaginálního mapování je uvolnit stagnující energii, fyzické, emoční napětí, osvobodit tělo od traumatu a stresu. Při vaginálním mapování se věnuji oblasti pánve a pohlaví. Jemnými i pevnými dotyky stlačuji a uvolňuji pánevní dno a vagínu. Během masáže a mapování vám naslouchám, naciťuji se, abych docílila, co nejlepšího uvolnění. Celá procedura se provádí pomalým a jemným způsobem, aby vám pomohla hluboce se uvolnit.

Pro koho
je to vhodné?

Pro všechny, které chtějí:

Logo masáže Plzeň - tantrické masáže Lenka Kašová, tantrické masáže pro ženy, tantrické masáže pro muže

Co ti to dá?

Pocit, že život má šťávu

Novou chuť do milostného života

Hlubokou regeneraci celého těla

Uvolnění a rozpuštění bloků v oblasti pohlaví

Lehkost a štěstí

Schopnost zažívat hlubší a intenzivnější orgasmy

Jak to probíhá?

Potkáme se v bezpečném prostoru, v příjemně vyhřáté a intimně osvětlené masérně. Při masáži budete nahá, ale sarong – šátek na přikrytí je vám vždy k dispozici. Před masáží budete mít možnost se osprchovat. Součástí doby trvání a ceny masáže je i konzultace před a po masáži.

1. Před Vaginálním mapováním si zavoláme a domluvíme termín.

2. Po příchodu do masérny si popovídáme. Před zahájením masáže je možnost se osprchovat. 

3. Po skončení masáže je možnost pro vaše sdílení. 

Reference

Cena vaginálního mapování:

Hodiny

Cena za hodinu

2,5 h

2 800,-

3 h

3 200,-

3,5 h

3 900,-

Časté dotazy

Ano. Vaginální mapování je jemná technika, která dopomůže ozdravnému procesu. Pomůže uvolnit jizvy a zranění v oblasti vagíny a otevřít vás milostnému životu. Doporučuji po ukončení šestinedělí. Pokud si nejste jistá, doporučuji zkonzultovat to se svým gynekologem/gynekoložkou. 

Cítit vzrušení při vaginálním mapování je v pořádku, zároveň vzrušení není cílem mapování.

Záleží na vás. Někdy se dosáhne značného pokroku už po jednom sezení, někdy je potřeba sezení více. Nejčastěji bývají jedno až tři sezení.

Využijte 20 minutový nezávazný hovor zdarma, kde všechno probereme a vyhodnotíme, jestli pro vás vaginální mapování dává smysl. Vy se pak můžete v klidu rozhodnout, jestli se objednáte nebo ne.

Podívejte se sem.

vaginální mapování, masáž jóni, Lenka Kašová tantrické masáže Plzeň

Dobré vědět:

Vaginální mapování pracuje s celou bytostí s fyzickým, energetickým i dalšími těly, takže jeho účinky jdou opravdu do hloubky a mají potenciál vydržet. To je podpořeno i závěrečnou sublimací, technikou, při níž se harmonizují energie probuzené v průběhu a dává se jim prospěšné směřování – nahoru, k vyšším vibracím a energiím.

Kontakt

Lenka Kašová

Nejrychlejší způsob spojení je přes telefon.