Logo masáže Plzeň - tantrické masáže Lenka Kašová, tantrické masáže pro ženy, tantrické masáže pro muže

Lenka Kašová

Kouzlo vědomého doteku

Jak jsem se dostala k tantře a tantra masážím?

osm let zpátky

Na začátku byla touha mít harmonický a naplňující vztah. To mě poslalo na první tantrické semináře po boku mého muže. Odnesli jsme si z nich spoustu krásných zážitků a techniky, které skutečně obohatily náš partnerský a milostný život a posunuly jej na další úroveň. To byla pro nás první ochutnávka tantry.
 
Narodil se nám syn a přestěhovali jsme se do Dánska. Vždycky jsem měla dobrý vztah ke svému tělu a bavila mě jóga. Synovi bylo deset měsíců a já jsem si chtěla dopřát péči a pozornost. Napadlo mě najít si nějaké skutečně dobré hodiny jógy. A dostalo se mi velkého požehnání – mnohem víc než jsem na vědomé úrovni žádala.
 
Dostalo se mi něco, co odráželo moji opravdovou vnitřní touhu, která prosakovala na povrch skrz přání “skutečně dobré hodiny jógy”. Touhu poznat sebe sama, toho, kdo jsem v hloubce srdce. Poznat svoji duši a její dharmu na tomhle světě.

synchronicity v dánsku

Úžasná synchronicita. Hned první týden v Dánsku jsem objevila Tantrajógu. Šla jsem na úvodní setkání, kde měl přednášku Advaitananda, jeden z starších učitelů duchovní školy, a měla jsem jasno. Zároveň jsem na přednášce poznala i svoje první učitele Tantrajógy.
 
Samozřejmě jsem netušila, jakou roli budou hrát v mém životě a možná jsem si je ze začátku prohlížela trochu skepticky. Ukázalo se, že moje skepse nemohla být dál od pravdy. Dva roky jsem strávila v intenzivním, každotýdenním, kontaktu s těmito úžasnými učiteli s otevřeným srdcem, kteří znovu a znovu trpělivě vysvětlovali všechny koncepty a prováděli nás praxí. Všechno do sebe krásně zapadlo.
 
Po dvou letech se nachýlil náš čas návratu do Čech. Ale ještě před odjezdem se mi dostalo dalšího dárku. Naši učitelé zorganizovali promítání filmu v Chrámu tantra masáží. Měla jsem možnost potkat se s tantra masérkami, a když jsem z Chrámu odcházela, v srdci jsem měla další přání, touhu, směřování, které jsem si s sebou vzala do Čech. Věnovat se tantra masážím.
Lenka Kasova tantricke masaze Plzen 39

kam dál?

Věděla jsem, že se budu mít v ČR na koho obrátit, protože jsem zjistila, že existuje česká odnož stejné duchovní školy jako jsem potkala v Dánsku. Věděla jsem teda, že budu moct pokračovat ve svém studiu, i když s jinými učiteli. Také jsem se dozvěděla, že existuje související Chrám tantra masáží v Praze, kde se můžu naučit, co k masážím potrebuji. Vybavena těmito informacemi jsem se vrátila do ČR.
lotosovy kvet tantra masaze Plzen

studium v čr

Prakticky hned po příjezdu jsem nastoupila v Plzni do letního rekvalifikačního kurzu pro sportovní a rekondiční masáže. Pamatuji si, že mě to stálo jeden telefon a byla jsem v kurzu, kde měli zrovna jedno místo a začínal “příští týden”. Složila jsem zkoušku. Děkuji za další krásné požehnání.
 
Zároveň s tím jsem se pustila do individualniho studia v tantra chrámech. Postupně jsem vzala hodiny u učitelů, u kterých jsem cítila inspiraci, že chci studovat.
 
Nastoupila jsem také do třetího ročníku Tantrajógy v Praze. Byla jsem celkem nervózní, když jsem šla na první hodinu. Jak může moje nová učitelka dostát kvalit mých dánských učitelů? A opět se ukázalo, že moje obavy byly zbytečné.
 
Moje učitelka je nádherná a velice inspirativní žena, která se nebojí jít v teorii ani v praxi opravdu do hloubky. Což se ukázalo a stále ukazuje, momentálně u ní, spolu mými spolužáky, studuji třetím rokem, ve stejně intezivním, každotýdenním, režimu jaký byl v Dánsku.

Přihlašte se na živý seminář

Přijď se naučit kompletní tantrickou masáž a tantrickou práci s energií.

kouzlo vědomého doteku

Byl čas jít skutečně masírovat. Za možnost bohaté praxe vděčím plzeňskému salonu tantra masáží i plzeňskému wellness centru. V tomhle režimu jsem pobyla zhruba rok. Odmasírovala jsem přes stopadesát tantra masáží a přes sto relaxačních. Praxe je úžasný učitel a jsem vděčná za všechny lekce, kterých se mi dostalo. Cítila jsem, že byl čas posunout se dál.
 
Založila jsem Kouzlo vědomého doteku. Tady momentálně působím. Nabízím tantra masáže a také školním další tantra masérky a maséry a věnuji se výuce pro páry.
 
Moje mise je přinášet vědomý dotek. Ráda vidím na světě víc vědomého doteku, který obohacuje naše vztahy i nás samotné. Přináší nám o něco šťastnější, zdravější a naplněnější život a krásné napojení jeden na druhého v partnerských vztazích. Což mě vrací na začátek, proč jsem vlastně do tantry šla.
 
Šla jsem pro harmonii ve vztahu a dostala jsem úžasnou příležitost poznat sebe sama a možnost věnovat se tantra masážím. A to je tuším teprve začátek…

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli.

Facebook
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

E-book ke stažení zdarma

5 zásad vědomého dotyku + 2 cvičení

Kontakt

Lenka Kašová

Nejrychlejší způsob spojení je přes telefon.