Logo masáže Plzeň - tantrické masáže Lenka Kašová, tantrické masáže pro ženy, tantrické masáže pro muže

Lenka Kašová

Kouzlo vědomého doteku

Co je to vaginální mapování?

Vaginální mapování je technika, která vychází z tantrické masáže. Jedná se o masáž intimní oblasti – vulvy a pochvy. Záměrem masáže je uvolnění stažení, které se v těchto oblastech ukládají.

stažení ze stresu

Většina z nás dobře zná zatuhlá záda nebo bolavé nohy. Napětí se hromadí v různých částech těla – výjimkou není ani vulva a pochva. Příčinou může být podobně jako u jiných částí těla kupící se stres. V této oblasti se například ukládá stres a stažení způsobené nešetrnou penetrací.

Kurz tantrické masáže, výcvik tantrické masáže, jak se stat tantrickou masérkou

Díky stažení necítíme bolest ani potěšení

Naše vagína a celá oblast vulvy je moudrá a nesmírně citlivá. Jenom klitoris má mnohonásobně víc nervových zakončení než celý penis. Pokud dojde k bolestivé penetraci, vagína se stáhne a zatuhne. Přirozeně se tak chrání před bolestí. Pokud k nepříjemné penetraci dochází opakovaně, shromažďuje se i napětí a stažení. Výsledkem je, že díky stažení necítíme tolik bolesti, ale zároveň necítíme ani tolik potěšení. Odřezáváme se od své schopnosti cítit a prožívat hluboké orgasmy. Kromě bolestivé penetrace se na vagíně a jejím stažení nebo zjizvení také podepisuje porod nebo lékařské zákroky v této oblasti.

lotosovy kvet tantra masaze Plzen

propojení se svým tělem a zdrojem své ženské síly

Vaginální mapování je tu proto, aby pomohlo s opětovným uvolněním celé oblasti vulvy a pochvy. Dochází při něm k uvolnění tkání a zatuhlin. Vhodné je i pro rozmasírování jizev. Pro mnoho žen (nejen) po porodu může znamenat návrat k milostnému životu. Je to také způsob, jak se propojit sama se sebou a zdrojem svojí ženské síly – jóni.

Přihlašte se na živý seminář

Kurz vědomého doteku a tantra masáže pro muže a ženy

 

Co je jóni?

Jóni je pojem se širokou škálou významů: „prvotní příčina“, „pramen všeho stvoření“, „domov“, „pochva“ apod. V kontextu tantrické masáže se používá slovo jóni k označení oblasti ženských pohlavních orgánů – vulvy a pochvy. Ve slově jóni můžeme díky jeho širšímu významu cítit přesah, který si se slovy vulva, pochva nebo vagína, obvykle nespojujeme. Pokud říkáme jóni, zároveň s odkazem na danou oblast, odkazujeme i na posvátno a mystérium, které tato oblast představuje.

Co dál?

Chcete vědět, jak vaginální mapování se mnou probíhá? Podívejte se sem.

TIP: Pokud chcete prohloubit vztah se svou jóni, doporučuji knížku Kundička od Regeny Thomashauer.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli.

Facebook
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

E-book ke stažení zdarma

5 zásad vědomého dotyku + 2 cvičení

Kontakt

Lenka Kašová

Nejrychlejší způsob spojení je přes telefon.